Sedef Etiket ve Matbaacılık Tic. San. Ltd. Şti. 1992 yılında 2 adet dokuma 1 adet baskı 1 adet kesme katlama makinası 15 kişilik kadrosu ile 250 m2 bir binada üretime başlamıştır.
Şu anda 40 kişilik deneyimli ve uzman nitelikli kadrosu ile 1000m2 'lik kapalı alanda 6 adet mügrip, son sistem dokuma tezgahı, 3 adet willy omnilabel orta, kenar, kelebek kesip katlama makineleri, 1 adet Focus, 2 adet kuş baskı makinesi, 1 adet ultrasonik lazer kesim makinesi ile müşterilerimize sınırsız ve zamanında hizmet vermekteyiz.

Değerli müşterilerimiz

Tekstil ürünlerinde aranan herşey etiket ile sunulur. Ürünün sıcaklığı zarifliği ve kalitesi etiketinde saklıdır.

Bunun bilincinde olarak Türk tekstil firmalarının da dünya pazarında aranılan bir markalar haline gelmesi ile birlikte bizlerde.

Sedef etiket firması olarak gelişen teknolojiye uyum sağlamak için bütün alt yapımızı ve kalite düşüncemizi modernize edilmiş makine parkurlarımızla birlikte tamamen yeniledik. Genç dinamik ve profesyonel düşünceye sahip kadromuzla disiplinli iş anlayışımızla dokuma baskı ve karton etiket sektöründe en iyisi olacağımıza inanıyoruz.

Firmamız, yurtiçi İstanbul, ağırlıklı Bursa, İzmir, Denizli ve yurtdışında Almanya, Amerika, İngiltere, İsrail, Romanya, Rusya çeşitli alanlarda faaliyet gösteren 200' e yakın firmaya hizmet vermektedir

Firmamızın faaliyet konuları;
Baskılı kumaş etiket,
Dokuma etiket,
Her türlü karton etiket imalatı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Hakkımızda | Kalite | Üretim | Referanslarımız | İletişim

 

Türkçe Deutsch English